czyli Dyrektor w Biznesie po polsku...

RSS
 

Chamstwo czasu Świąt

24 gru

Ogólnie wiadomo, ze Dyrektor nie lubi Świąt… bywa, czasem tak ktoś ma!

Od pewnego czasu Dyrektor w firmie rozwija też drugą gałąź działalności firmy, dywersyfikacja zawsze jest mile widziana… pierwszą działalnością jest turystyka (bardzo ukierunkowana wręcz specjalistyczna), drugą działalnością jest biznes KEP czyli szeroko rozumiana logistyka i przesyłki kurierskie.
Okres grudniowy a więc i świąteczny to główny sezon tej branży… wiadomo święta -> prezenty. Tysiące przesyłek, paczek itd.

Gdyby oceniać zachowanie polaków pod tym względem? z tak zwanym „duchem świątecznym” nie ma to nic wspólnego! a wręcz przeciwnie…
Jest to czas ogromnej ilości: złości, małostkowości, hipokryzji, wulgaryzmów, egoizmu czy wręcz chamstwa. I co ciekawe bez względu na wiek osób!!!
Niesamowite jak jesteśmy dwulicowi jako naród, tu składamy sobie życzenia a tu dzwonimy z tzw. „ryjem” wyzywając innych… bo mamy problem z przesyłką na święta.

Nie jest to spostrzeżenie jedynie samego Dyrektora, ale też uwaga innych kurierów, osób z Infolinii, różnych firm kurierskich, osób z różnych regionów Polski…

Aż się odechciewa Dyrektorowi całych tych świąt…

Dwulicowość przed świętami.
 
Możliwość komentowania Chamstwo czasu Świąt została wyłączona

Kategoria: Chwile Sukcesu, Dyrektorskie marudzenie

 

Tagi: , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

 

statystyka