czyli Dyrektor w Biznesie po polsku...

RSS
 

Biuro

Biuro – Kim jesteśmy, o naszej firmie, o nas

O firmie
Biuro Podróży WADI „Na Wschód”, jest na polskim rynku turystycznym od 2006 roku, na początku Właścicielem była Pani Inga CWIK-PISZCZEK, a od 2008 roku Właścicielem jest Pan Artur PISZCZEK z powodzeniem kierujący firmą.
Od początku działania naszego Biura organizujemy wyprawy samodzielne, wycieczki, wczasy wypoczynkowe w Europie i Azji przy wykorzystaniu transportu kolejowego oraz transportu lotniczego organizując imprezy grupowe na kontynentach: Europa i Azja. Ze szczególnym nastawieniem na Rosję.
Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi jak i instytucjonalnymi. Organizację swoich wakacji powierza nam co roku około 2650 osób oraz ponad 85 firm, do których należą najwięksi pracodawcy w Polsce. Co rocznie notujemy większą ilość sprzedanych biletów, noclegów, wykonanych wiz, wycieczek, wypraw.

Biuro Podróży WADI „Na Wschód” stale powiększa swój zasięg sprzedaży. Obecnie mamy 1 własne biuro centralne, a oprócz tego nasze oferty dostępne są u ponad 50 agentów turystycznych w prawie każdym zakątku Polski.
Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby upragniony wyjazd czy urlop był spełnieniem Państwa wakacyjnych marzeń. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność, dlatego dokładnie wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, by kolejne wycieczki i usługi z naszym biurem były jeszcze bardziej udane i dopracowane.

Trochę o nas: kim jesteśmy
Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, a może i w Europie? ;-) która profesjonalnie zajmuje się sprzedażą biletów kolejowych krajów wschodnich i byłego ZSRR: Białoruś, Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Chiny, Mongolia.
Mamy też w sprzedaży koleje europejskie: Austria, Niemcy, Finlandia, Francja, Czechy, Słowacja, Serbia, Rumunia, Włochy…
Naszą ofertę uzupełniają też połączenia lotnicze, autokarowe oraz mieszane np.: pociąg + samolot, pociąg + autokar, pociąg + autokar + samolot.
Mamy sprawdzone miejsca noclegowe, miejscowych Przewodników, licencjonowanych Pilotów Wycieczek.
Nasza oferta jest stale poszerzana i rozbudowywana. Oferta jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb naszego klienta jego wymagań, pragnień i możliwości finansowych. Jeśli na Księżycu? lub na Marsie? powstanie linia kolejowa – to właśnie my będziemy sprzedawali takie bilety

Nasza oferta
W swojej ofercie mamy między innymi:
Kolej Rosyjska, wszystkie trasy i bilety, Kolej Transsyberyjska, Transmongolska, Transmandżurska.

Kolej Ukraińska, wszystkie trasy, połączenia na Krym,
Kolej Białoruska, wszystkie trasy i połączenia
Kolej Mongolska, wszystkie trasy, połączenia do Rosji, do Chin,
Kolej Austriacka, wszystkie trasy i połączenia
Kolej Czeska, wszystkie trasy i połączenia
Kolej Fińska, wszystkie trasy w tym do Laponii gdzie mieszka św. Mikołaj
Kolej Słowacka, wszystkie trasy i połączenia
Kolej Włoska, wszystkie trasy i połączenia
Kolej Niemiecka, wszystkie trasy i połączenia
… oraz wiele, wiele innych
Wczasy na Krymie, Ukraina. Wczasy nad jeziorem Bajkał, Rosja. Sanatoria na Litwie,wycieczki sentymentalne do Lwowa, Katynia. Wyprawy w miejsca odległe i mało znane, Syberia, koło polarne i naprawdę wiele, wiele innych…

Co robimy, co umiemy
Sprzedajemy ku Waszemu zadowoleniu, drodzy klienci, bilety kolejowe na Kolej Transsyberyjską, na Krym, do Mongolii, do Chin…

Wykonujemy wizy Turystyczne, Biznesowe, do Rosji, Chin, Mongolii, Uzbekistanu, Tadżykistanu, Armenii i wielu innych krajów, często jako jedyni w Polsce!
Umiemy zaplanować Twoją podróż od: A do Z. Wykonać rezerwacje noclegów, zapewnić ubezpieczenia, wizy. Umiemy połączyć różne środki transportu: autokar, pociąg, samolot, prom. Wiemy jak „zgrać” przesiadki czasowo i kupić na to wszystko bilety według Twojego życzenia.
Można powiedzieć, że: „to nic trudnego!”… ale jeśli nie jest to 1 komplet a kilkanaście? a wszystko dotyczy nietypowych krajów, gdzie o rozkładzie jazdy nikt nigdy nie słyszał.
I właśnie my to umiemy! i wykonujemy to Dla Ciebie!!!

Mamy własne bazy noclegowe, akredytacje w konsulatach, sprawdzonych partnerów oraz kilka lat doświadczenia…
Sami sprawdzamy noclegi, trasy i miejsca które polecamy Wam – naszym klientom.

Nasi klienci sami nas reklamują najlepiej, zatem przytaczamy ich opinie. Kilka opinii o naszej pracy.

WASZE OPINIE (Kliknij!)

Zostaw odpowiedź

 

 
 

statystyka