czyli Dyrektor w Biznesie po polsku...

RSS
 

Spotkanie Dyplomatyczne

28 paź

 

Spotkanie biznesowe

Dyrektor miał dzisiaj okazję uczestniczyć w bardzo miłym spotkaniu. Prawdę mówiąc był współorganizatorem tego trójstronnego spotkania: Konsul Generalny, Dyrekcja Szkoły i Dyrektor. Takie po części Dyplomatyczne spotkanie zawsze jest nieco stresujące, jak nas odbiera przedstawiciel innego państwa? czego czasem „nie chlapnąć” aby nie było fo pa? czy nasz rozmówca na pewno zrozumie nas dobrze?
Tak więc, jest drobny stresik dla Dyrektora.
Jednak to spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, spokojnie porozmawiano, na wiele tematów, nawet dość… delikatnych (czyli o polityce). Są perspektywy na przyszłość, są też pewne możliwości. Najważniejsze jest, aby nie patrzeć na politykę, ale rozwijać kontakty turystyczne, biznesowe, współpracę… Wtedy wszyscy zyskują, a polityka?… cóż toczy się swoimi zasadami. Jak jednak wiadomo politycy przychodzą i odchodzą, i są zmiany.
Tak więc Dyrektor ze spotkania jest bardzo zadowolony, przy okazji Dyrektor otrzymał od Konsula Generalnego wiele ciekawych i interesujących map oraz materiałów dotyczących jego kraju, geografii, CD, materiały w pracy turystycznej na wagę… złota. Bo tego właśnie szukał Dyrektor wielokrotnie, szczególnie różnych map.
Materiały te posłużą też i Szkole, więc i Dyrekcja szkoły jest bardzo zadowolona i jest to dobry początek do dalszej współpracy.
Tak wiec Dyrektor spotkanie miała bardzo udane 🙂

 
Możliwość komentowania Spotkanie Dyplomatyczne została wyłączona

Kategoria: Chwile Sukcesu

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

 

statystyka